Українa, Харківська обл.,
Зміївський р-н, с. Дудківка

Освiтньо-культурний захід "Зелений семінар - Медові Традиції"

Нарешті подія, на яку ми чекали півтора місяця та до якої ретельно готувались відбулась! Минулої суботи та неділі в нас пройшов освітньо-культурний захід "Зелений семінар - медові традиції", присвячений Всеукраїнському дню бджоляра!

Разом із командою ми підготували багато цікавих речей, відвідувачі отримали нові знання з бджільництва, утримання бджіл. Відбулися майстер-класи з виготовлення натуральної вощини із своєї сировини та наващування рамки, викачування меду, а також виготовлення вулика з очерету.

Наприкінці першого дня заходу відбулась вікторина з метою перевірки нових знань, отриманих під час мк, яскравий концерт гурту "Сплетіння" та кіно про життя бджіл під відкритим небом!

На другий день гості приймали участь у ранкових практиках йоги, чаюванні в українському стилі, відвідали лекцію про медоносні трави та отримали приємні подарунки у фінальному розіграші номерів браслетів.

Наш захід відвідали місцеві жителі с. Дудківка, с. Таранівка, міста Зміїв та Харкова.

Захід проводився за підтримки ГО "Живий Дім Україна" в рамках проєкту Level UP ГО "Глобальна мережа екопоселень України" за підтримки данської мережі екопоселень Landsforeningen for Økosamfund та Асоціації громадських організацій "Громадянське суспільство в розвитку" CISU - Civilsamfund i Udvikling” #LevelUp #GreenRoad_ecovillages #GreenSeminars

Дуже дякуємо організації GEN Ukraine та європейськім партнерам, а також всім майстрам, волонтерам та небайдужим, завдяки кому ця подія відбулась!