Українa, Харківська обл.,
Зміївський р-н, с. Дудківка

Сон на вуликах

У цій статті поговоримо про те, що таке терапевтичний сон у бджолиному будиночку і чому він корисний.

З приходом пандемії багато хто ще більше усвідомив цінність турботи про своє здоров'я.

Питання здорового сну є одним із найважливіших для нашого організму, тому що саме здоровий якісний сон забезпечує правильну роботу всіх органів та систем в організмі людини.

Згадайте, коли востаннє ви лягали спати вчасно та без телефону в руці? Наскільки ваш сон міцний і як часто ви прокидаєтеся відпочившим? Порушення сну – глобальна проблема нашого часу.

У маєтку Живий Дім є альтернатива смарт-годинникам та подібним пристроям, що контролюють сон, а також снодійним. Це абсолютно натуральна та природна процедура – ​​сон на вуликах у бджолиному будиночку або вуликотерапія.

Ця унікальна оздоровча практика має масу позитивних ефектів для організму.

Що таке апі-будиночок і як здійснюється сон на вуликах?

Апі-будиночок – це дерев'яний будинок з лежанками, в які вбудовані бджолині вулики. Бджоли вільно вилітають і залітають у спеціальні льотки (отвори зовні вдома), створюючи звук та вібрації. Оскільки бджоли не мають доступу всередину будинку, лежати на вуликах абсолютно безпечно.

Процедура досить проста. Все, що вам потрібно – приїхати до нас і виділити собі час на відпочинок.

Терапевтична дія сну на вулику ґрунтується на ефекті соналаштування: частота вібрацій бджолиного вулика збігається з частотою вібрацій здорової клітини організму. Людина потрапляє у дію біополя бджолиного рою – і мікровібрації бджіл запускають у клітинах організму процес саморегуляції, покращуючи імунітет.

У чому користь процедури "сон на вуликах"?

Гудіння бджіл впливає на людину приблизно як шум морського прибою: заспокоює і прибирає почуття тривоги. Видаючи характерний звук, бджола виробляє приблизно 250 коливань на секунду.

У корпусах вуликів є невеликі вентиляційні отвори, через які запаморочливий аромат прополісу, воску та меду наповнює кожен куточок будиночка.

Вдихаючи це повітря, ви отримуєте ефект інгаляції. Мікрочастинки прополісу, які містяться в повітрі мають антисептичну властивість. Це також засіб від будь-якої застуди та профілактика вірусних інфекцій.

Бджоли вміють іонізувати повітря. Кожна бджола містить у собі негативний іонний заряд. Вдихаючи іонізоване повітря, ви насичуєте організм киснем.

Через кришку вулика, на яку лягає відвідувач, можна відчувати мікровібрації, що походять від вулика.

Біоенергетики стверджують, що сон на вуликах сприяє відновленню біополя людини, внаслідок чого організм активно протистоїть хворобам.

Згідно з дослідженнями, сон на вуликах покращує кровообіг, нормалізує обмін речовин, ефективний при лікуванні серцево-судинних захворювань, допомагає впоратися з безсонням, головним болем.

Усі, хто випробував сон на вуликах, відзначають значне поліпшення стану вже за два-три сеанси. А після 10-15 хвилин відпочинку в апі-будиночку, слухаючи мирне дзижчання бджіл, зайнятих своєю роботою і вдихаючи аромат меду, прополісу та деревини людина занурюється в стан повної релаксації, таке рідко доступне в сучасному світі «високих швидкостей». У людини виникає відчуття умиротворення, гармонії з природою та повної безтурботності, а водночас потяг до сну та занурення у глибокий здоровий сон.

Прокинувшись через кілька годин, відчувається небувалий приплив сил і почуття оновлення і бадьорості.

Сон на вуликах – відносно новий для нашого регіону спосіб оздоровлення організму, але практично він дає дивовижні результати.

Для досягнення стійкого ефекту рекомендується від 10 до 15 сеансів апітерапії від однієї години та більше.

Відвідати послугу «Сон на вуликах» можна приїхавши до нас до Живого Дому (посилання на контакти), а також за бажанням, поєднати цю процедуру з екскурсією або гончарним майстер-класом (посилання).

Вартість послуги

1 відвідування послуги «Сон на вуликах» (до 2-х годин процедури) – 300 грн

Ніч сну – 500 грн

Діти віком до 14 років знижки 50% за умови сну разом з дорослим.

Порадуйте дорогих вам людей, подарувавши їм сертифікат на послугу – 600 грн (до 2-х годин процедури за двох).

Спробуйте процедуру здорового сну на вуликах та відчуйте на собі цілющий ефект вуликотерапії.

Залишити заявку:

Що таке "Живий Дім"
  • Життя за 60 км від міста

  • Збереження довкілля

  • Екологічність

  • Комфорт