Українa, Харківська обл.,
Зміївський р-н, с. Дудківка

Розплідник рослин

Найважливішим завданням у проекті «Живий Дім», яку ми ставимо перед собою, є допомога планеті у підтримці природного багатства. Ми садимо і вирощуємо якнайбільше рослин не тільки на своїй ділянці, а й за її межами. Ми з гордістю можемо назвати це нашою місією.

Ми знаємо, що рослини є життєво важливою частиною біологічної різноманітності світу та найважливішим ресурсом для планети. Вони відіграють ключову роль стабільності екосистем Землі та забезпечують місце існування для тварин і комах.

Але зараз в умовах забруднення навколишнього середовища, вирубування лісу та зміни клімату гине безліч природних культур.

Тому вирощування рослин є одним з основних напрямків проекту Живий Дім.

 

Протягом понад 4 років ми вирощуємо дерева з насіння. Це найпопулярніші види дерев. Наприклад, такі як катальпа, акація, дуби, клени, горіхи. 

А також рідкісні види та рослини з інших кліматичних зон – секвойадендрон, метасеквойа, ліріодендрон, гінкго білоба, кедри (гімалайський, атласький, ліванський), різноманітні сосни та інші ботанічні види. 

Також на нашій ділянці ми успішно вирощуємо плодові дерева, ягоди, декоративні чагарники.

Побачити красу, яку ми створюємо та познайомитися з рідкісними видами рослин можна у нашому «Дендропарку мрії». У ньому можна придбати саджанці рослин, що сподобалися .

Влітку у Живому Домі ми організовуємо суботники з посадки рослин, а також виїжджаємо на подібні заходи до наших друзів.

На одному з таких суботників ми висадили 100 дерев за день.

Наша мрія – виростити лісосад у себе на ділянці та за його межами та залишити після себе ліс на багато поколінь уперед.