Українa, Харківська обл.,
Зміївський р-н, с. Дудківка

Благодійний проект "Голуб Миру"

У цей нелегкий для всіх час наше поселення "Живий Дім" вирішило створити благодійний проект "Голуб Миру". Це керамічне виріб ручної роботи у вигляді пари голубів.

Голуб - символ світу, а ми сьогодні все дуже потребуємо цього світу. Багатьох рідних людей розкидало світом, а ці голубки можуть стати символом віри в краще. Наші Голуби будуть гарним подарунком, або прикрасою, вони чудово виглядають у парі, а можна, подарувати другу значущу для Вас людину.

Наше життя розділилося на до і після, але не варто впадати у відчай і падати духом. Ми сильний народ і впораємось із усіма труднощами, головне вірити! І можливо саме наші голуби вселять у багатьох надію.

Суму від продажу ми хочемо направити на подальше відновлення житла нашим переселенцям. ініціативи "Family" у м. Таранівка Вони постійно відчувають брак коштів на паливо для доставки гуманітарної допомоги нужденним людям.

Ціна "Голуба світу" 50грн. за пару. Але суть навіть не в грошах, а в ідеї. Як то кажуть "думки матеріальні", а голуби нам допоможуть запустити колективну думку про світ. І, можливо, саме ваша покупка стане значущою для когось. Робити добро завжди цінно.
Бажаємо Вам Миру та Добра

Ми запускаємо наших голубків - "Лети і мир нам принеси".